1

Sitenin temasını güncelledim. Geçen gün Twitter'dan gece okurken beyaz arka plan gözümü alıyor diye bir yorum aldım. Ben de arka planın kendi ayarlarınıza göre otomatik değiştiği bir temaya geçtim. Biraz zamanımı aldı ama bir süredir düşündüğüm güncelleme oldu. Sol alttaki linklerin en altında dark mode yazan bir ayar var, oraya dokunarak arka planı değiştirebilirsiniz.

RSS ayarlarının ne ölçüde değiştiğini bilmiyorum. Önceki temada kendim yazmıştım RSS kısmını, sonradan üzerinde oynadığım yazılar da çıkıyordu. Şimdikinde de bir süre ufak oynamalar gerekebilir, Twitter'da resimler çıkması için hayli iteklemek gerekmişti öncekini, bunda da beklemediğim arızalar çıkabilir ama genel olarak aynı. Sol taraftaki linkler daha iyi oldu. Kendi Twitter avatarımı ekledim.

Ek: Nitekim RSS ayarları bozulduğu için uğraşmam gerekti. Twitter hesabında tekrar tekrar çıkan yazı linklerinin sebebi budur.

2

Böyle ekler yapmak yerine yazının sonuna yeni bölümle eklemeliyim. Yazı gün içinde değişmeli. Akşama da yeniden okuyup göndermeliyim.