Aşılarda graphene varmış. Aşıda graphene'in ne işi varmış? Ben de bilmiyorum şahsen aşıda graphene ne yapıyor veya gerçekten var mı. Vücudumuza kablo döşüyorlarmış. 5G gelince hepimize istediklerini yaptıracaklarmış. Gerçek, komplocuların hayal gücüyle yarışamıyor. Hele benim araştırma kabiliyetim, hiç.

Bu işlerin ayrıntılarıyla ilgilenmiyorum. Qui bono diye soruyorum daha çok. Kime yarıyor? Beni köleleştirmek kimin ne işine yarayabilir?

İnsan evladı zaten bir köle. Şimdi ne gibi bir özgürlüğü var da, elitler bunu elinden alacak, mesela? Ne yapıyorsun? Üç kuruş maaşla ayın sonunu getirmeye çalışıyorsun. Böyle hastalık üretip, sonra aşı üretip, içine de uzaktan kontrol teknolojisi falan koymaya neden uğraşsın? Maaşına %50 zam yapacağız dese zaten hoplaya zıplaya köle olursun.

İnsanların kendilerini bu derece özgür, bu derece değerli hissetmeleri bana çok ilginç geliyor. Komplo evhamlılarının hangi psikolojiyle bu gibi inançlara sarıldıklarını düşünmek aşının içinde gerçekten graphene var mı diye soruşturmaktan daha anlamlı.

Bütün bu komplo teorilerine şöyle bir genel cevabım var bu arada: Elit dediğimiz insanlar tanım itibariyle tepesinde durdukları düzenin devamını sağlamaya çalışır. Elitler dünya düzeninin stabil olarak devam etmesini ister. Çünkü herhangi bir karışıklık kendi düzenlerinin, elitliklerinin riske girmesi demektir. Elitlerin saçma sapan televizyon dizilerindeki gibi toplanıp, bugün gücümüze nasıl daha çok güç katabiliriz diye tırmalandıklarını sanmam. Güçlü olan birinin birinci meselesi gücünü korumaktır.

Onun için toplumun önemli bir kısmının bir anda ölümüne yol açacak bir aşı, ilaç veya bunun gibi bir şey elitlerin tam da istemeyeceği bir şeydir. Bu aşıya elitlerin ve bizim mensubu olduğumuz düzenin devamını sağlıyor diye saldırabilirsiniz, nitekim de insanların hayatlarına devamını cüz'i bir ücret karşılığı sağlayan bir yöntem ama 5G ile hepimizi kontrol edecekler diye saçmalayınca olmuyor.

Bu meyanda inanabileceğim tek komplo dünya nüfusunu azaltmak istiyorlar olabilirdi. Ancak onun için de böyle aşıyla falan uğraşmaya gerek yok, zaten azalıyor. Paketli gıda ve teknolojinin yayıldığı hiçbir toplumda nüfus artmıyor. Bir komplo varsa, bu komployu son 100 yıldır yaşıyoruz ve gayet başarılı bir komplo. Dahası nüfus artışının önemli bir mesele olduğunun da herkes farkında, hepimiz bu konuda elitlerle aynı fikirdeyiz ama nüfusu azaltılacak kesimin bizden olmasına karşıyız. Bu yazıyı okuyanlardan hiçbirinin Çinli, Hintli veya Afrikalı nüfusunun tedricen azaltılmasını kötü gördüklerini sanmıyorum.

Hasılı bu gibi aşı komplolarına nüfus için de gerek yok. Dünyanın nüfusu 10 milyar gibi bir yerde duracak, sonra da düşmeye başlayacak. Elitlerin ondan sonraki komploları da muhtemelen Güneş sistemini ele geçirmeye yönelecek. Canım elitler.