1

Sitenin temasını güncelledim. Geçen gün Twitter'dan gece okurken beyaz arkaplan gözümü alıyor diye bir yorum aldım. Ben de arkaplanın kendi ayarlarınıza göre otomatik değiştiği bir temaya geçtim. Biraz zamanımı aldı ama bir süredir düşündüğüm güncelleme oldu. Sol alttaki linklerin en altında dark mode yazan bir ayar var, oraya dokunarak arkaplanı değiştirebilirsiniz.

RSS ayarlarının ne ölçüde değiştiğini bilmiyorum. Önceki temada kendim yazmıştım RSS kısmını, sonradan üzerinde oynadığım yazılar da çıkıyordu. Şimdikinde de bir süre ufak oynamalar gerekebilir, Twitter'da resimler çıkması için hayli iteklemek gerekmişti öncekini, bunda da beklemediğim arızalar çıkabilir ama genel olarak aynı. Sol taraftaki linkler daha iyi oldu. Kendi twitter avatarımı ekledim.

Ek: Nitekim RSS ayarları bozulduğu için uğraşmam gerekti. Twitter hesabında tekrar tekrar çıkan yazı linklerinin sebebi budur.

Ek 2: Oldu sanırım, biraz daha uğraşmam gerekti.

PDF ve Github linkleri için bir süre daha beklemeniz gerekebilir. Her yazının pdf'i hala üretiliyor ama linkleri kayboldu. Bunları yenileyeceğim. Github'ı da kullanan yoktu. Hesap açarsanız yazıları https://github.com/eminresah/blog adresinden düzeltip gönderme imkanınız var hala.

Yorum kutularını da yeniden ekleme niyetim var ama muhtemelen Github üzerinde çalışacaklar ve bu da sadece kendi kendime yorum yapacağım demek.

Ek 3: Yorum kutularını ekledim. Ücretsiz Github hesabı açarsanız bu sayfaların altına yorumlarınızı ekleyebilirsiniz. Yazıları düzeltme imkanınız da olur.

2

Böyle ekler yapmak yerine yazının sonuna yeni bölümle eklemeliyim. Yazı gün içinde değişmeli. Akşama da yeniden okuyup göndermeliyim.